+9826-34567459 info@saipa1106.ir
Previous
Next

درباره مجموعه 1106

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش 1106 سایپا فعلایت خود را به عنوان نماینده رسمی شرکت خودرو سازی سایپا از سال 1360 در راستای فروش محصولات ساخت میهن عزیزمان ایران و همچنین ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به هموطنان گرامی در محدوده میانجاده کرج آغاز نموده است.
این مجموعه در نظر دارد تا با برنامه ‌ریزی‌های جدید و تکیه بر تجربیات گذشته و با افزایش مهارت کارکنان خود از طریق آموزش مهارت‌های فنی و مدیریتی و همچنین  عنایت و لطف پروردگار بتواند هر چه بیشتر در جلب رضایت مشتریان در استان البرز، و رشد و تعالی شرکت در گروه خودروسازی سـایـپـا گام بردارد.
نمایندگی 1106 به عنوان یک ارائه دهنده خدمت با تمرکز بر تنوع خدمات ، تعریف جدیدی از مشتری مداری ارائه کرده و مرزهای کیفیت را گسترش داده است. برای ما ارائه خدمت آغاز رابطه mahjong ways 2 ای بلند مدت، صمیمی و مسئولانه با خریدار خدمت است و این مهم را با تکیه بر نیروی انسانی خود به عنوان اصلی ترین دارایی و ایجاد محیطی جذاب، صمیمی، شفاف و پرانگیزه و احترام در کار به دست می آوریم.مشتریان ما ارزش وجودی ما هستند و ما با تعهد به سرعت ارائه خدمات و کیفیت خدمات، خود را جزو انتخاب های برتر آن ها قرار می دهیم.
در جهان رو به پیشرفت امروز ، خودروهای شخصی یکی از اجزای تفکیک ناپذیر زندگی شهرنشینی به شمار می‌آیند. تعداد و استفاده از خودروهای شخصی در بسیاری از کشورهای درحال توسعه به سرعت رو به افزایش است.از سوی دیگر فرایند تعمیرات و رفع عیوب مربوط به خودروهای شخصی یکی از معضلاتی است که همه افراد جامعه کمابیش با آن دست به گریبان بوده وهستند. خرابی‌های ناگهانی خودرو، عدم آگاهی از دلیل اصلی بروز خرابی‌ها و مشکلات ناشی از کمبود وقت یا اطلاعات کافی جهت یافتن تعمیرگاه مناسب به منظور مراجعه و رفع خرابی‌های پیش آمده، از مواردی slot server thailand super gacor است که موجب می‌شود در بسیاری از موارد مالکان خودرو  بدون شناخت و اطمینان کافی با سعی و خطا به تعمیرگاه‌های متعدد مراجعه کنند.عواملی که در بسیاری از موارد به اتلاف وقت و هزینه و در نهایت عدم رضایت مالک خودرو می‌انجامد. حال تصور کنید بتوانید با بهره گیری از یک ایده خلاقانه نو آفرین در لحظه، ایده آل ترین مرکز عرضه‌ کننده خدمات مورد نیاز خودرویتان را بیابید و با تعیین وقت قبلی به آنجا مراجعه کنید.ما در نمایندگی 1106 سایپا با بهره گیری از متخصصین دوره دیده و استفاده از مدرن ترین تجهیزات تعمیرگاهی در سریع ترین زمان ممکن خودرو شما را عیب یابی و تعمیر خواهیم کرد.